МАСТЕР КЛАССЫ


Доброслон проведе майстер клас по виготовленню натурального мила.

Доброслон проведе майстер клас по виготовленню натурального мила.

Майстер-клас по виготовленню мила від Оксани Салькової 19 листопада у нас відбудеться благодійний майстер-клас Оксани Салькової – професійного лікаря, майстрині, яка понад п’ять років власноруч виготовляє натуральні мила, шампуні, креми, засоби по догляду за тілом та миючі засоби (https://www.facebook.com/PolezhyeShtuchki/). Як лікар Оксана знає, що саме і в яких пропорціях необхідно нашій шкірі та тілу, особливо жінкам та дітям, які вибагливі до засобів для догляду за тілом, що може зашкодити нашому організму і як правильно обрати найоптимальніший індивідуальний засіб для себе. Під час першого майстер-класу від Оксани Салькової ми навчатимемося виготовляти натуральне мило із мильної основи, самі обиратимемо колір та запах мила, його форму. Ми вивчатимемо технологію виробництва натурального мила за індивідуальними рецептами, ознайомимося із правилами приготування та технікою безпеки під час виробництва. Оксана також розповість нам як правильно вибирати інгредієнти для приготування мила ... Читать дальше »
Подробнее
Как Доброслон готовился к Хеллоуину .?

Как Доброслон готовился к Хеллоуину .?

 

Мы провели замечательный мастер класс по изготовлению светильника "Джека".

К нам пришли удивительные,  талантливые люди. Было очень весело , и увлекательно .

Большое спасибо Всем за прекрасную атмосферу , и хорошее настроение.

Ждем всех к нам в гости на новый мастер класс. 

Подробнее
"Доброслон" готовиться к Хэллоуину .

"Доброслон" готовиться к Хэллоуину .

Мастер класс пройдет 23.10.2016 , в 12.00 . Приглашаем всех желающих принять участие в благотворительном мастер классе
 по созданию светильника "Джека", из тыквы .Мы предлагаем Вам увлекательно провести время.Познакомиться с новыми удивительный людьми. Обсудить за чашечкой чая, или кофе разные интересные темы.
По окончанию мастер класса вы получите оберег, сделанный своими руками, 
который убережет Ваш дом, от злых духов .                                                                           ... Читать дальше »

Подробнее