Новости сайта
Доброслон знаходить друзів!

Доброслон знаходить друзів!

З 23-ого по 26 березня 2016 року в Києві відбулася Міжнародна будівельна виставка «InterBuildExpo 2016». Саме на відкритті якої «Доброслон» знайшов своїх нових друзів  -  Міжнародну компанію «HPL center»,  яка презентує на ринку будівельних матеріалів України ексклюзивні пластикові панелі для оздоблення  інтер’єрів та екстер’єрів  від провідних компаній-виробників світу.

Представники «HPL center» миттєво погодилися прийняти активну участь у підготовці до Пасхального Ярмарку, який організовують реабілітаційний центр «Родина» та благодійний магазин «Доброслон».

Тож наші добродії безкоштовно виділили яскраві та сучасні упаковки-торбинки для інтер’єрних подушок, які виготовляються в «Арт-майстерні» Доброслона. І наші Великодні сувеніри стали ще привабливішими!!!

Зичимо компанії «HPL center» подальшого розвитку та фінансового процвітання, а співробітникам – міцного здоров’я, професійної вдачі та людського благополуччя в родинах.

Окрема подяка від команди «Доброслона» провідному менеджеру компанії «HPL center»  - Жанні Шешені.

Переходьте на бік добра, панове! Нас стає все більше!Пам’ятайте, добрих справ не буває забагато, відкривайте свої серця для любові та співчуття до інших!

Дізнатися про діяльність та продукцію наших благодійних друзів можна на сайті: http://hpl.center

Рейтинг:

5.0/5 из 4

Комментарии
avatar
11:16, 03.04.2016

biggrin Действительно нашли друзей! Хорошая компания, отличный видно коллектив и правильный руководитель! Поэтому и бизнес процветает! Успехов, удачи и позитива побольше!!!

Оставить комментарий
avatar