Новости сайта
Ексклюзивні Душевні Свічки в Доброслоні: осіння естафета вогників!

Ексклюзивні Душевні Свічки в Доброслоні: осіння естафета вогників!

Ексклюзивні Душевні Свічки в Доброслоні: осіння естафета вогників!

Всім хороший місяць листопад. Проте, як зрозуміло з назви, листя, що яскравими вогниками радувало нас всю осінь, скоро зовсім опаде. Як зігріти дні та вечори, що залишились до початку грудневих свят, і підняти настрій собі та коханим людям?

Доброслон підготувався заздалегідь!

Цієї осені стартує естафета вогників – Всеукраїнська благодійна акція з продажу Душевних Свічок виробництва арт-майстерні Центр розвитку людини "Гармонія"
Проводить акцію вже відомий Вам Благодійний магазин Доброслон , а це значить, що інвестовані Вами у покупку Душевної Свічки кошти будуть вкладені у добру справу, а саме - передані на проведення занять для молоді з особливими потребами.

Душевні Свічки виготовлені, молодими людьми з інвалідністю, що потребують особливої душевної підтримки, проте самі з радістю діляться власним теплом та не шкодують неабиякого хисту та натхнення для своїх витворів. Доведений факт: в наші свічки закладений такий творчий запал, що вони горять довше та яскравіше! Не вірите – спробуйте запалити...

Придбати Душевні Свічки можна на нашому сайтіhttp://www.dobroslon.com/ або завітавши у нашу крамничку за адресою б-р. І.Лепсе, 21А.

Приєднуйтесь! Час запалювати вогники!

Рейтинг:

5.0/5 из 1

Комментарии
Комментариев пока нет, вы можете оставить комментарий первым.
Оставить комментарий
avatar