Новости сайта
ЩИРО ДЯКУЄМО ЗА ДОПОМОГУ ТА ВАШІ ЧУЙНІ СЕРЦЯ

ЩИРО ДЯКУЄМО ЗА ДОПОМОГУ ТА ВАШІ ЧУЙНІ СЕРЦЯ

Як ведеться команда «Доброслона» шукає та знаходить нових друзів у самих незвичайних місцях, під час самих неочікуваних подій та заходів. Так, у березні ми знову відвідали Міжнародну будівельну виставку «INTER BULD EXPO 2017». Саме там і зустрілися із давніми знайомими – провідною та успішною компанією «HPL», яка допомагає зробити наші оселі та робочі офіси не тільки привабливими, але й комфортними на десятки років.

«HPL center» пропонує: вентильовані фасади, балконні панелі, огорожі,

сантехнічні перегородки, внутрішню обробку - жорсткі шпалери,

меблі в будинку і на вулиці - http://www.hpl.center/.

За традицією комерційний директор компанії Бичко Олег Іванович передав в крамничку «Доброслона» зручні та місткі торбинки, які стали яскравим оформленням для сувенірів на Великодньому Ярмарку в квітні. Та це ще не все…Напередодні Міжнародного дня захисту дітей для малюків Громадської організації «Родина» наші друзі готують приємний та корисний сюрприз…Не будемо відкривати таємниці, лише натякнемо – працювати в майстерні нашим дітлахам стане набагато приємніше та зручніше.

А далі нашою діяльністю зацікавився провідний виробник будівельної хімії «Віртуоз» на чолі з Олександром Марековичем Тасєвим. Сьогодні «Віртуоз» пропонує понад 50 різноманітних добавок, утеплювачі, засоби для підвищення міцності бетону та цементу, прискорювачі швидкого застигання та хімію для декоративного оздоблення приміщень - http://virtuozz.com.ua/.

Саме ця компанія всіляко сприятиме ремонтним та будівельним роботам в новій оселі Благодійного магазину «Доброслон». Погодьтеся, щира допомога та співучасть в проблемах - це вже гарний початок тривалої та міцної дружби.

На диво, одразу відгукнулася на запит про допомогу одеська компанія «СОМіК», яку було засновано ще 1998 року. Основний напрямок роботи - оптова та роздрібна торгівля матеріалами для будівництва та ремонту, виготовлення металоконструкцій та кладок сіток - https://somic.prom.ua/

http://somik.pulscen.com.ua/. З «СОМіКом» ми ще спілкуємося і неодмінно вигадаємо спільний подарунок для тих, хто цього потребує найбільше. Надалі в наших новинах ви дізнаєтеся про всі завершені проекти, справи та нові плани наших благодійників.

Тож дружня кампанія «Доброслона» зростає! І напевне, секрет успіху наших друзів в тому, що вони мають чуйні та небайдужі серця. Вони варті цього – успіху в бізнесі, визнання професіоналів та нашого доброго слова:

«Низький вам уклін та подяка від дорослих та маленьких людей «Доброслона» успіхів та процвітання у робочих справах, любові та злагоди в родинах!!!

 

Щиро ваш, «Доброслон»

 

Рейтинг:

5.0/5 из 1

Комментарии
Комментариев пока нет, вы можете оставить комментарий первым.
Оставить комментарий
avatar