Новости сайта
Веселий дитячий балаганчик

Веселий дитячий балаганчик

1 червня о 12 годині в Міжнародний день захисту дітей Національна бібліотека України для дітей запрошує всіх на веселе свято «Солодкий смак дитинства», яке дасть старт програмі «Бібліотечне літо юного українця-2016»!

 Цього року бібліотекарі влаштують для читачів веселий дитячий балаганчик –театралізоване дійство з великою кількістю майданчиків та подій, що відбуватимуться на них.

     Розпочнеться свято о 12 годині коротким концертом на майданчику перед бібліотекою, після якого учасники і гості розділяться на команди та вирушать у загадкові мандри відділами бібліотеки, де на них чекатимуть різноманітні несподіванки, загадки, сюрпризи та солодкі подарунки.

      Кожна команда (по колу) зможе відвідати всі станції маршруту, випробувати свої сили в усіх міні-квестах, вікторинах, правовому лото, мистецькому дартсі та ін., збираючи за правильні відповіді до своєї торбинки солодкі бонуси. Команда-переможець визначиться за найбільшою кількістю зібраних цукерок.

     Свято розраховане як на школярів, так і на читачів дошкільного віку – для малюків буде влаштована спеціальна локація у літньому дворику з читанням книжечок, майстер-класами, рухливими іграми, малюнками на асфальті.

     Спеціальним гостем свята буде музичний рок-гурт «АРТІШ».

     У фіналі свята читачі отримають інструктаж для участі у програмі «Бібліотечне літо юного українця-2016», а бажаючі долучитися до літніх пропозицій бібліотеки отримають картку учасника програми. Влітку бібліотека пропонує читачам книжкові пікніки, зустрічі з авторами, мистецькі посиденьки, екологічні походи, екскурсії до музеїв Києва, різноманітні вікторини, дні англійської мови, квести, тренінги та безліч інших подій, які щоденно будуть відбуватися у бібліотеці, в її літературному дворику, а також поза бібліотечними стінами.

     Окрім книжкових розваг, влітку читачі бібліотеки зможуть долучитися до творчого проекту «Персона Ґрата», за умовами якого діти будуть відкривати імена видатних українців, виконуючі пошукові завдання та створюючи творчі авторські проекти за біографіями знайдених осіб. При цьому творчі проекти можуть бути представлені у різних форматах: презентаціях, відео, паперових саморобних книжках, а також у формі ігрових завдань: кросвордів, вікторин та ін. Для цього у серпні в бібліотеці будуть влаштовані безкоштовнікурси оволодіння навиками роботи у різних комп’ютерних програмах.

Тривалість свята орієнтовно 1 год. 30 хв. Чекаємо на вас, любі друзі!

03190, Київ-190, вул. Баумана, 60.

Тел.: (+38044) 443-25-30, (+38044) 443-26-31 
Факс: (+38044) 400-65-87 
E-mail: library@chl.kiev.ua

Їхати від станції метро "Дорогожичі", "Сирець" автобусом № 47 до зупинки "Бібліотека для дітей".

або від станції метро «Нивки» маршрутне таксі №540 до кінцевої зупинки.

 

Рейтинг:

5.0/5 из 1

Комментарии
Комментариев пока нет, вы можете оставить комментарий первым.
Оставить комментарий
avatar