Новости сайта

Забагато речей у шафі?

Забагато речей у шафі? Не викидай, а даруй на благодійність разом з магазином «Доброслон»!

 

Осінь – час міграції речей різних сезонів між полицями, вішалками та ящиками. А ще хочеться купити нове пальто, светр, черевики...

Чи знайома Вам ситуація, коли перенаселення всіх можливих локацій улюбленими, не дуже улюбленими, та вже набридлими речами досягає критичної межі?

Якщо так, тоді Вам знайоме і відчуття «носити не буду, але викинути шкода».

 

Благодійний магазин «Доброслон» допоможе не тільки вирішити обидві проблеми, але і взяти участь у благородній справі! Наша крамниця функціонує по принципу «Charity store»: ви даруєте – ми продаємо – гроші ідуть на благодійні справи. Наразі ми передаємо кошти від продажу вже переданих Вами речей на підтримку арт-майстерні Центр розвитку людини "Гармонія"

 

Ми оголошуємо капітальне осіннє розвантаження шаф та комор! Не відкладайте справу на потім – перше число та понеділок вже давно пройшли. Зателефонуйте нам, і ми заберемо речі у зручний для Вас час тел. (097) 395-78-39, (066) 714-97-15, (093) 165-51-14 Будемо раді дитячому та дорослому одягу, взуттю, аксесуарам, іграшкам, техніці, прикрасам і т д. Головний критерій: віддавати з любов’ю!

 

Хорошим речам, які приносили Вам радість, не місце на звалищі!

Чекаємо на Вас!

 

Команда Доброго Слона.

 

Рейтинг:

5.0/5 из 1

Комментарии
Комментариев пока нет, вы можете оставить комментарий первым.
Оставить комментарий
avatar